Urlop z partnerem czy z kumpelą?
Kiedy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego typu urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Wobec tego z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga jedna druga czy Twoi wariaccy i humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć walory i defekty.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z przyjaciółką – zalety
Jeżeli wczasy są na plaży, na kempingu bądź też analogicznych okolicznościach – wiele osób śmiało wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi są w stanie przeżyć niesamowite przygody. Jest tak wiele ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a bardzo dobre jest to, że macie takie same zamiłowania jakimś tematem. To też całe bezmiar świetnego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się poradami i sztuczkami – w końcu towarzysze są bardziej otwarci. Jest również mniej stresu, znacznie więcej swobody i znacznie bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – plusy
Ewidentnych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi bezsprzecznie nie trzeba z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Mimo to czasami defekty takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco wyraźne np. będąc na wczasach z przyjaciółką nie musisz cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, zadbać o nienagannie gładką skórę, czy bezbłędnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Ostatecznie jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Ci tych gorących nocy i romantycznych momentów. Powinieneś sama w związku z tym zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.