Komfortowe, prędkie i niezniszczalne wehikuły. Auta niebanalne, małe, mające wprost opływowy kształt ciała ludzkiego, mające radioodtwarzacze CD. Machiny zwinne, o kolosalnej zalecie szybkiego transportowania się. A wszystko po to, aby podwyższyć zadowolenie współczesnego człowieka. Optymalizowanie samochodów odbywa się od chwili patentowania pierwszego wehikułu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże poprawień są powstałe już w aktualnych okresach wozy elektryczne czy też AppRadio. To wozy, którym wystarczy jedynie prąd elektryczny. Na wyposażeniu mają DVD i ekrany.

Trzeba podłączyć samochód do kontaktu i pozostawić do ładowania. Jednakże te pojazdy są w stanie przejechać jedynie 150-200 km. Okropny jest fakt, iż takie samochody mogą zatrzymać się na środku autostrady, czy odwrotnie – opustoszałego pola, albowiem najzwyczajniej w świecie się wyładują. Nowiną w świecie samochodów od roku 2013 jest wprowadzenie wehikułu bez kierowcy. Nowością są również nowe wzmacniacze.

Auta te nie potrzebują człowieka, a w takim razie oraz prawa jazdy. Takie machiny pozostały dopuszczone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia oraz Floryda. W przyszłości ludzie myślą również o szybujących samochodach, w których głośniki i subwoofery to fundament. To globalne marzenie człowieka – górowanie nad światem, latanie w przestworzach. Tylko czy uda się wynaleźć sposób i patentować takie samochody? To na pewno byłoby porywające doświadczenie dla miłośników aut i normalnych ludzi, chcących odmiany. Właściwą odmianą są również akcesoria rodzaju tuner TV.

Ludzie już w czasach zamierzchłych mieli pojęcie, że transportowanie się o sile własnych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki błyskawicznie się męczy oraz nie jest zaprojektowany, żeby wędrować przez wiele godzin, lub nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla witalności. Im bardziej świat się rozwijał, tym prędzej powstawały przeróżne pierwotne auta.

produkty pioneer

radioodtwarzacz pioneer

nawigacja AVIC-F980DAB

głośniki eliptyczne